Yayınlar

Yayınevimiz 2 ana hedefe yönelik çalışmalar yapmakta ve ürünler hazırlamaktadır. Birincisi devlet okullarında ve kolejlerde 2-3-4-5-6-7 ve 8. sınıflarda MEB İngilizce müfredatına uyumlu yardımcı kaynaklar üretmek. Bu bağlamda ülkemizde uygulanan merkezi ortak sınavlara (LGS) hazırlık için en etkili kaynaklar akıllı tahta platformu ve online sınav üreteci desteğiyle siz değerli öğretmenlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Bu alandaki çalışmalarımızın ortaokullara yönelik olanları Ahead with English serisi adı altında hazırlanırken, ilkokullara yönelik olanları Cool English serisi adı altında hazırlanmaktadır.

Ahead with English

   

 

   

   

Cool English

 

  

  

Fun with Stories

Fun with Stories 2 Fun with Stories 3 Fun with Stories 4

fun_with_stories_5_180x254 fun_with_stories_6_180x254 fun_with_stories_7_180x254 fun_with_stories_8_180x254

Fun for Winter Holiday

Fun for Winter Holiday serisi yayınlarımız İlkokul 2-3-4. sınıfta ve Ortaokul 5-6-7. sınıfta okuyan öğrencilerin ilk dönemde gördükleri İngilizce dersini pekiştirmeleri ve ikinci döneme daha da hazırlıklı gelebilmeleri için geliştirilmiş tatil kitaplarıdır. MEB İngilizce dersi müfredatı ile bire-bir uyumlu olarak hazırlanmıştır. Öğrencinin kendi başına çalışma yapabileceği şekilde renkli resimli, eğlenceli ve gün gün çalışma yapabileceği 10 günlük bir programı bulunmaktadır.

Aşağıda kapak resimleri bulunan Fun for Winter Holiday serisi yayınlarımızın her birine tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

    

    

Fun for Summer Holiday

Fun for Summer Holiday serisi yayınlarımız İlkokul 2-3-4. sınıfta ve Ortaokul 5-6-7. sınıfta okuyan öğrencilerin yıl boyu gördükleri İngilizce dersini pekiştirmeleri ve önümüzdeki yıla daha da hazırlıklı gelebilmeleri için geliştirilmiş yaz tatili kitaplarıdır. MEB İngilizce dersi müfredatı ile bire-bir uyumlu olarak hazırlanmıştır. Öğrencinin kendi başına çalışma yapabileceği şekilde renkli resimli, eğlenceli ve hafta hafta çalışma yapabileceği 10 haftalık bir programı bulunmaktadır.

Aşağıda kapak resimleri bulunan Fun for Summer Holiday serisi yayınlarımızın her birine tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Yayınevimizin ikinci öncelikli hedefi ise tüm dünyada uygulanan evrensel sınavlara (Cambridge YLE ESOL)  yönelik beceri kitapları çıkararak, öğrencilerinizin bu sınavlara en etkili bir şekilde hazırlanmalarını sağlamaktır. Bu grupta şu ana kadar çıkan ve bundan sponra çıkacak kitaplarımız  Skill Box adı altında çıkacaktır. Bu alanda hazırlamış olduğumuz kitapları sınava girsin ya da girmesin seviyesine göre tüm 3-4-5-6. sınıflara öneriyoruz. Bu kitaplar direkt olarak sınava hazırlamanın yanısıra beceri kitabı olarak hazırlanmaları itibariyle sınava girmeyecek olan diğer öğrencilere de sınavın gerektirdiği beceri kazanımlarını verebilecek şekilde hazırlanmıştır. Çalışmalarımızın tamamı akıllı tahta platformu ile desteklenmiş olup dinleme MP3 leri mevcuttur. Kısa sürede interactive CD-ROM destekli çalışmalar da bilgilerinize sunulacaktır.

Skill Box