İngilizce Oyunlar

İngilizce oyunlardan oluşan İnteraktif Etkinlik ve Oyun platformu “Fun with English” öğrencilerin eğlenerek ve oynayarak İngilizce öğrenmelerini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. 2. sınıftan 8. sınıfa kadar 7 farklı sınıf düzeyi için hazırlanmıştır. MEB müfredatına uygun olarak ana menüsü ünite adlarından oluşacak şekilde, alt menüsü de farklı farklı kazanımlar elde edilebilmesi için çeşitli oyunlardan oluşmaktadır. Seslendirmelerin tamamı doğal İngilizce konuşan kişiler tarafından seslendirilmiştir. Akıcı animasyonları heyecanlı ses efektleri ile desteklenmiştir.

Art Gallery, Knocking Doors, Popping Balloons, Catching the Fish, Space Tour, Coloring, Place Objects olmak üzere farklı kazanımları olan 7 çeşit oyun barındırmaktadır.

Oyunlar, kitaplarımızı tercih eden öğretmenlere yayınevimiz tarafından ücretsiz olarak Öğretmen Kaynakları İndirme Portalımız http://download.teamelt.com üzerinden sağlanmaktadır. Oyunların DEMO sürümleri, bu sayfanın aşağısında paylaşılmıştır, indirip sınıf ortamında akıllı tahta üzerinde denenmesi önerilir.

Bireysel kullanıma yönelik ise mobil marketlerden indirilebilir.

 

 

ingilizce oyunlar 4. sınıf

ingilizce oyunlar 7. sınıf  ingilizce oyunlar 4. sınıf

ingilizce oyunlar art gallery  ingilizce oyunlar knocking doors

ingilizce oyunlar popping balloons  igilizce oyunlar catcing the fish

ingilizce oyunlar space tour  ingilizce oyunlar place objects

ingilizce oyunlar coloring  

 

İngilizce Oyunları İndirmek İçin

MEB öğretmenlerimiz oyunların tam sürümlerine EBA’dan ulaşabilirler.

EBA üzerinden ulaşmak için MEB    sitesini ziyaret ediniz.

İnteraktif Etkinlik ve Oyun platformunun demolarını aşağıdaki resimlere tıklayarak arzuladığınız sınıf düzeyi için indirebilirsiniz.

Not: Microsoft Windows platformu içindir.

ingilizce oyunlar - Fun with English 2 ingilizce oyunlar - Fun with English 3 ingilizce oyunlar - Fun with English 4

ingilizce oyunlar - Fun with English 5 ingilizce oyunlar - Fun with English 6 ingilizce oyunlar - Fun with English 7 ingilizce oyunlar - Fun with English 8